Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Settings
pt: Configurações

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Your message has been sent.
pt: Sua mensagem foi enviada.

en: E-mail from address
pt: Endereço de email do remetente

en: About
pt: Sobre

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
pt: O endereço de email que todos os emails terão no campo remetente.

en: Dashboard
pt: Painel
