Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Enabled
ro: Activat

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Settings
ro: Setări

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: E-mail from address
ro: E-mail de la adresa

en: About
ro: Despre

en: Dashboard
ro: Panou de control
