Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Enabled
ru: Включено

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Settings
ru: Настройки

en: Total
ru: Итого

en: Not found
ru: Не найдено

en: Memory Limit
ru: Ограничение памяти

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: E-mail from address
ru: Адрес отправителя

en: About
ru: Информация

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
ru: E-mail адрес, с которого будут отправляться все сообщения.

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Table name
ru: Название таблицы

en: Table size
ru: Размер таблицы
