Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Enabled
sk: Povolené

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Total
sk: Celkom

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: E-mail from address
sk: Email z adresy

en: About
sk: Informácie o

en: Dashboard
sk: Nástenka
