Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
