Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: About
sq: Informacione
