Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Total
sr: Укупно

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.
