Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Your message has been sent.
ta: உங்களது தகவல் அனுப்பப் பட்டது.

en: About
ta: பற்றி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
