Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Your message has been sent.
th: ข้อความของคุณถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
