Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
