Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Settings
uk: Налаштування

en: Total
uk: Всього

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Memory Limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: E-mail from address
uk: Адреса відправника

en: About
uk: Про модуль

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
uk: Адреса електронної пошти, з якої будуть надходити всі листи.

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Table size
uk: Розмір таблиці
