Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Enabled
vi: Bật

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Total
vi: Tổng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: E-mail from address
vi: Địa chỉ gửi

en: About
vi: Giới thiệu

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
vi: Địa chỉ e-mail của người gửi sẽ dùng.

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
