Server and Db metrics (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Settings
et: Seaded

en: Total
et: Kokku

en: Not found
et: Ei leitud

en: About
et: Programmist

en: Dashboard
et: Töölaud
