Server and Db metrics (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Settings
gl: Axustes

en: Not found
gl: Non atopada

en: About
gl: Información

en: Dashboard
gl: Panel de control
