Server and Db metrics (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Settings
he: הגדרות

en: Total
he: סך הכל

en: Not found
he: לא נמצא

en: About
he: אודות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
