Server and Db metrics (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Settings
de: Einstellungen

en: Total
de: Gesamt

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Memory Limit
de: Speicherlimit

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: E-mail from address
de: E-Mail-Absenderadresse

en: About
de: Über

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
de: Die E-Mail-Adresse, von der alle E-Mails abgesendet werden.

en: Table name
de: Tabellenname

en: Invalid email address -- @value
de: Ungültige E-Mail-Adresse -- @value
