Server and Db metrics (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
