Server and Db metrics (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Dashboard
mn: Самбар
