Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Administration
bs: Administracija

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Details
bs: Detalji

en: Default options
bs: Defaultne opcije

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni

en: View events that have recently been logged.
bs: Prikaži događaje koji su nedavno zabilježeni.
