Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Administration
ca: Administració

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Link
ca: Enllaç

en: User
ca: Usuari

en: Separator
ca: Separador

en: Line
ca: Línia

en: Details
ca: Detalls

en: Configuration
ca: Configuració

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: More information
ca: Més informació

en: Pager
ca: Paginador

en: About
ca: Detalls

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Uses
ca: Usos

en: View events that have recently been logged.
ca: Vegeu esdeveniments registrats recentment.

en: Referer
ca: Referència
