Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: User
el: Χρήστης

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Line
el: Γραμμή

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: About
el: Περί

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Uses
el: Χρήσεις

en: View events that have recently been logged.
el: Προβολή γεγονότων που καταγράφηκαν πρόσφατα.
