Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Link
fa: پیوند

en: User
fa: کاربر

en: Separator
fa: جداکننده

en: Line
fa: خط

en: Details
fa: جزئیات

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Default options
fa: گزینه‌های پیش‌فرض

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Apply
fa: تایید

en: More information
fa: اطلاعات بیشتر

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: About
fa: درباره

en: IP address
fa: نشانی IP

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.
