Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to gd translation catalogue (11 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Administration
gd: Rianachd

en: Date
gd: Ceann-là

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: No log messages available.
gd: Chan eil teachdaireachd loga ann.

en: Link
gd: Ceangal

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Separator
gd: Sgaradair

en: Line
gd: Loidhne

en: Details
gd: Mion-fhiosrachadh

en: Configuration
gd: Rèiteachadh
