Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Administration
gl: Administración

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Link
gl: Ligazón

en: User
gl: Usuario/a

en: Separator
gl: Separador

en: Line
gl: Liña

en: Details
gl: Detalles

en: Configuration
gl: Configuración

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Apply
gl: Aplicar

en: More information
gl: Máis información

en: Pager
gl: Paxinador

en: About
gl: Información

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Uses
gl: Usos

en: View events that have recently been logged.
gl: Ver eventos rexistrados recentemente.
