Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Link
hy: Հղում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:
