Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Administration
ja: 管理

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Link
ja: リンク

en: User
ja: ユーザー

en: Separator
ja: セパレーター

en: Line
ja: 行

en: Details
ja: 詳細

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Default options
ja: デフォルトオプション

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Apply
ja: 適用

en: More information
ja: 詳細情報

en: Pager
ja: ページャー

en: About
ja: アバウト

en: IP address
ja: IPアドレス

en: Uses
ja: 機能

en: View events that have recently been logged.
ja: 最近記録されたイベントを表示します。

en: Referer
ja: リファラー
