Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Link
jv: Tautan

en: User
jv: Panganggo

en: Separator
jv: Watesan

en: Line
jv: Baris

en: Details
jv: Lengkapé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Default options
jv: Opsi gawan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: About
jv: Ngenani

en: IP address
jv: Alamat IP

en: View events that have recently been logged.
jv: Nonton kedadén sing paling sering kecathet.
