Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Link
km: តំណ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Line
km: ជួរ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Default options
km: ជម្រើស​លំនាំដើម

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: About
km: អំពី

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Uses
km: ប្រើ

en: View events that have recently been logged.
km: មើល​ព្រឹត្តិការណ៍​ដែល​​បាន​ចុះ​កំណត់​ហេតុ​ថ្មីៗ ។
