Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Administration
lt: Administravimas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Link
lt: Nuoroda

en: User
lt: Narys

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Line
lt: Eilutė

en: Details
lt: Išsamiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: About
lt: Apie

en: IP address
lt: IP adresas

en: Uses
lt: Naudoja

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.
