Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Link
lv: Saite

en: User
lv: Lietotājs

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Line
lv: Līnija

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Pager
lv: Šķirklis

en: About
lv: Par

en: IP address
lv: IP adrese

en: Uses
lv: Lieto

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.
