Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
