Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Link
mn: Холбоос

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: IP address
mn: IP хаяг
