Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: User
mr: सदस्य

en: Line
mr: रेषा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Default options
mr: मूळ पर्याय

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
