Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Administration
oc: Administracion

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Link
oc: Ligam

en: User
oc: Utilizaire

en: Separator
oc: Separador

en: Line
oc: Linha

en: Details
oc: Detalhs

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Default options
oc: Opcions per defaut

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: More information
oc: Més informacion

en: Pager
oc: Paginacion

en: About
oc: A prepaus

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Uses
oc: Usatges

en: View events that have recently been logged.
oc: Veire los eveniments que son estats enregistrats recentament.
