Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: User
ps: غړی

en: Details
ps: سپړنې

en: Configuration
ps: سازول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
