Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: No log messages available.
ta: எந்தவொரு பதிகைத் தகவலும் இல்லை.

en: User
ta: பயனாளர்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: View events that have recently been logged.
ta: கடைசியாக பதிகை செய்யப்பட்ட நிகழ்வுகளை நோக்குக.
