Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Type
te: రకం

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Link
te: లింకు

en: User
te: వాడుకరి

en: Details
te: వివరాలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: More information
te: మరింత సమాచారం

en: About
te: గురించి

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Uses
te: వాడుకలు
