Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Administration
tr: Yönetim

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Link
tr: Bağlantı

en: User
tr: Kullanıcı

en: Separator
tr: Ayraç

en: Line
tr: Hat

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Default options
tr: Öntanımlı seçenekler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Apply
tr: Uygula

en: More information
tr: Daha fazla bilgi

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: IP address
tr: IP adresi

en: Uses
tr: Kullanım

en: View events that have recently been logged.
tr: Yakın zamanda kaydedilmiş olayları göster.

en: Referer
tr: Yönlendiren
