Syslog Watcher (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: More information
ug: داۋامى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: View events that have recently been logged.
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن ئەڭ يېڭى مەشغۇلاتلار، باشقۇرۇش خاتىرىسى، ئەزالارنىڭ زىيارەت ئەھۋالى.
