Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: View events that have recently been logged.
am: በቅርቡ የተመዘገቡ ክስተቶችን ተመልከት።
