Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Administration
ar: الإدارة

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Link
ar: رابط

en: User
ar: المستخدم

en: Separator
ar: فاصل

en: Line
ar: السطر

en: Details
ar: التفاصيل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Default options
ar: الخيارات الافتراضية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Apply
ar: تطبيق

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: About
ar: حول

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: View events that have recently been logged.
ar: مشاهدة الأحداث التي تم تسجيلها حديثا.
