Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Type
be: Тып

en: Administration
be: Кіраванне

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Link
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Line
be: Радок

en: Details
be: Падрабязна

en: Configuration
be: Налады

en: Default options
be: Прадвызначаныя налады

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: Pager
be: Гартальнік

en: About
be: Аб

en: IP address
be: IP адрас

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: View events that have recently been logged.
be: Паказаць падзеі, якія былі толькі што запісаны ў журнал.
