Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Administration
bg: Администриране

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Link
bg: Линк

en: User
bg: Потребител

en: Details
bg: Детайли

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Default options
bg: Опции по подразбиране

en: Apply
bg: Търси

en: View events that have recently been logged.
bg: Разглеждане на събитията записани последно
