Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Type
et: Liik

en: Administration
et: Haldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: User
et: Kasutaja

en: Separator
et: Eraldaja

en: Line
et: Rida

en: Details
et: Üksikasjad

en: Configuration
et: Seadistus

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Pager
et: Lehitseja

en: About
et: Programmist

en: IP address
et: IP-aadress

en: Uses
et: Kasutab

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Referer
et: Viitaja
