Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: IP address
fil: Tirahang IP

en: View events that have recently been logged.
fil: Tingnan ang mga kaganapang kamakailan-lamang nailagda.
