Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Link
fr: Lien

en: User
fr: Utilisateur

en: Separator
fr: Séparateur

en: Line
fr: Ligne

en: Details
fr: Détails

en: Default options
fr: Options par défaut

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Apply
fr: Appliquer

en: More information
fr: Plus d'information

en: Pager
fr: Pagination

en: About
fr: À propos

en: IP address
fr: Adresse IP

en: Uses
fr: Utilisations

en: View events that have recently been logged.
fr: Voir les événements qui ont été enregistrés récemment.

en: Referer
fr: Référent
