Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Administration
hr: Administracija

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Link
hr: Poveznica

en: User
hr: Korisnik

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Line
hr: Redak

en: Details
hr: Detalji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Default options
hr: Zadane opcije

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: More information
hr: Više informacija

en: About
hr: Opis

en: IP address
hr: IP adresa

en: Uses
hr: Uporaba

en: View events that have recently been logged.
hr: Pregledaj posljednje unose u zapisnik.
