Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Link
kk: Сілтеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: View events that have recently been logged.
kk: Соңғы журналға жазылған оқиғаларды көру.
