Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Line
ku: هێڵ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: More information
ku: زانیاریی زیاتر

en: About
ku: دەربارە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
