Syslog Watcher (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
